Rondleiding: Planten van Plantijn
Ontdek de expo Planten van Plantijn met deze rondleiding. Een gids neemt je mee op een historische ontdekkingstocht door de natuur in vijf thema's.
Ontdek de expo Planten van Plantijn met deze rondleiding. Een gids neemt je mee op een historische ontdekkingstocht door de natuur in vijf thema's.
Wie kent Carolus Clusius (1526-1609) nog? Hij bracht de tulp naar Antwerpen en leerde ons aardappel, bonen en schorseneer kennen. Christoffel Plantijn en zijn opvolgers drukten zijn boeken.
Clusius werd vijfhonderd jaar geleden geboren. Dat vieren we met een tentoonstelling van de mooiste bloemen en planten uit de eigen collecties van het museum, van de 16de tot de 20ste eeuw. Ook de binnentuin is opnieuw aangelegd, geïnspireerd door de Hortus Botanicus van Clusius in Leiden.
Ga mee op historische ontdekkingstocht door de natuur in vijf thema’s. Wandel langs wilde planten, bomen en paddenstoelen op papier. Geniet van sierbloemen uit de tuin, en bewonder smakelijke groenten en fruit.
| maandag | gesloten |
| dinsdag - zondag | open van 10 tot 17 uur |
Misschien vind je het antwoord op deze pagina met veelgestelde vragen.
Of stel je vraag via